Home

19inch rack stijlen verstellen

19inch rack stijlen verstellen

Bij alle 19inch patchkasten van Prestaq de 19inch montage stijlen in diepte verstelbaar. Hierdoor kan je gerust de stijlen naar achteren plaatsen als je niet uitkomt met de buigradius van de patchkabels, patchpaneel, switch en als de deur nog moet sluiten. Om de 19inch stijlen te verstellen ga je als […]

Cat.7 en inbouwdozen.

Cat.7 en inbouwdozen.

Projecten waar Cat.7 bekabeling in komt dient er in de ontwerp fase van het pand al rekening gehouden te worden met de buigradius van deze kabel. Wanneer deze kabel gebruikt wordt in een combinatie van een inbouwdoos, draagframe en keystones, dan is de diepte van de inbouwdoos van groot belang! […]

Meerdere gebouwen aansluiten op 1 LAN

Meerdere gebouwen aansluiten op 1 LAN

Vaak krijgen wij de vraag hoe men meerdere gebouwen¬†met elkaar verbindt over een LAN, en dan 9 van de 10x moet dit via glasvezel gedaan worden in verband met de afstanden tussen de gebouwen onderling. Een simpele vraag met een iets minder simpel antwoord. Je kan dit namelijk op 4 […]

Trekoog op een glasvezelkabel

Trekoog op een glasvezelkabel

Als men een geassembleerde glasvezelkabel bestelt, welke voorzien is van 1 trekoog, houd er dan rekening mee dat de diameter van het trekoog 36mm is!   Gerelateerde artikelen:

Cat.5e monteren op een Patchpaneel

Cat.5e monteren op een Patchpaneel

Montage Cat.5e kabel in Patchpaneel U kunt deze pagina downloaden als jpg. Benodigdheden: 1: Kabel striptang (010.07.0003) – foto 1; 2: Punch press (010.07.0200) – foto 2; 3: Cat.5e kabel & Patchpaneel. Werkwijze: 1: Gebruik de striptang om een deel van de mantel van de patchkabel te verwijderen. (foto 3) […]

Koper of Glasvezel?

Koper of Glasvezel?

Inhoud Koper bekabeling Glasvezel bekabeling Voor- en nadelen Conclusie Termen Cat# (Category [nummer]) = Kabel technologie OM# (Optic Multi mode [nummer]) = Multi mode glasvezel OS# (Optic Single mode [nummer]) = Single mode glasvezel Duplex = Glasvezel kabel waarover het signaal heen en terug gestuurd kan worden Hz (Hertz) = […]

Introductie tot 10Gbit netwerken

Introductie tot 10Gbit netwerken

10Gbit netwerken zijn wederom een technologische stap vooruit ten opzichte van de 1Gbit netwerken. Niet alleen de snelheid is verbeterd, ook de frequentie van het signaal en het beschermen van de signalen op elke ader (crosstalk) is aanzienlijk verbeterd. Wij hebben met onze Cat6A/Cat7 RJ45 plug een bijdrage geleverd aan […]

RJ45 connector aansluiten op massieve Cat.7 kabel

RJ45 connector aansluiten op massieve Cat.7 kabel

De nieuwe Cat.6A/Cat.7 connector (ZN63022) Montage van een massieve Cat.7 kabel aan een RJ45 connector was voorheen altijd problematisch. Gelukkig is daar nu verandering in gekomen met onze nieuwe Cat.6A/Cat.7 RJ45 connector voor massieve kabels! Hierbij een montage handleiding van deze connector, aangezien de connector anders is dan de traditionele […]

Verschillende connectoren voor glasvezel

Verschillende connectoren voor glasvezel

In de wereld van de koperen databekabeling is het makkelijk, daar sluit je alles aan met een RJ45 connector. Zodra je met glasvezel gaat werken wordt de keuze meteen een stuk groter, in dit artikel duiken wij in de verschillende soorten connectoren. FC-connector De FC-connector is een type glasvezelconnector met […]

Verschil tussen stugge kern en soepele kern

Verschil tussen stugge kern en soepele kern

Installatiekabel / stugge kabel Installatiekabel (ook wel massieve/stugge kabel genoemd) wordt gebruikt in de muren / kabelgoten van woningen en gebouwen om afstanden van maximaal 90 meter te overbruggen. Deze kabel heeft over het algemeen een dikkere enkele koperen kern en is daardoor ook minder flexibel. (1 koperkern, zie afbeelding). […]